Pro-Pain

Old School New York Hardcore! Kapela, která dokáže pobořit klub a kraluje na velkých podiích světových festivalů.bz facebook
satisfucktion

Satisfucktion jako každý rok chystají speciální koncert. Nic neprozradíme, ale těšíme se nesmírně.bz facebook
MALIGNANT TUMOUR

Celá léta se nám je na Dead End nedařilo dostat. Jednou kytarák musel hrát na svatbě, jednou bubeník uvízl v pelotonu Vuelty, jednou basákovi málem srostly půlky a nějaký čas byli všichni v utajení, protože znečistili staďák Sparty.
Letos to železo z Ostravy ukujeme.bz facebook
Locomotive

Jednoznačně nejžádanější kapela v historii Dead Endů. Těšíme se na tu energii, na ten vichr co se valí z podia, na to, jak vibruje podlaha. Gerbera se opět otřese v základech.


bz facebook
Sunflower Caravan

Za zrušené The Prostitutes jsme hledali kapelu stylově příbuznou, abysme potěšili fanoušky, kteří se na ně těšili. Věříme, že jsme našli adekvátní náhradu. Pamatujete si první hlasitý tóny, co vám pouštěli rodiče (starší sourozenci, kámoši, vlasatý sousedi) z kotoučáků a desek? Tak tihle kluci to ve vás znovu probudí.


bz facebook
The Prostitutes

ZRUŠENÉ VYSTOUPENÍ - Jak uvést The Prostitutes?
"Indie, rock, postpunk, experimentální, alternativní, spousta ocenění, klip roku, zjevení, mimořádné živáky, nejlepší česká kapela?" To jsme se o nich dočetli... Hodně se těšíme.
"...kámo, já na jejich desku sbalil svojí ženu"


bz facebook
Insania

Insania sbírá na novou desku nadšené kritiky a sály na jejich turné jsou plné. Kluci mají Budějce moc rádi, tak si pohlídejte záda.

bz facebook
better way

Better Way - Budweis City Hardcore
bandzone
Lenka Dusilová

Lenka Dusilová se stala ikonou odvážného, novátorského popu. V samostatných sólových vystoupeních experimentuje s loop machine, stylovou otevřeností, a rozšířenými nezaměnitelnými vokálními technikami.
Na Dead Endu vystoupí na Acoustic Stagi.
bz facebook
honza křížek

Frontman legendárních Walk Choc Ice a posledních 12 let po boku Radima Hladíka v Blue Effect. Na Acoustic Stagi Honza zazpívá sám jen s akustickou kytarou a zahraje průřez svou dosavadní bohatou hudební kariérou. Zazní největší hity od Walk Choc Ice, Blue Effect a představí první sólové album.
bz facebook
colp

COLP jsou na scéně už 20 let, jsou velmistři svých nástrojů a vždycky byli dobrý v matice. Jsou pojem a přitom je často potkáte pod podiem, když hrajou mladý.bz facebook
love gangsters

Každý rok se snažíme mít na programu nějakou exkluzivní kapelu, kterou jen tak někde neuvidíte. Věříme, že letos vám uděláme radost.bz facebook
Hell Paso

Hell Paso, to jest pokus o ztělesnění atmosféry divoké periferie; špinavá garáž vedle hřbitova, podivní taxikáři, černé skládky a divocí psi.bz facebook
Eponine

Jsou vám členové Eponine a jejich zpěvačka Zuza povědomí z jiných kapel? To zapomeňte! Je tu nová silná formace, která rozhoupe nejednu stage.

bz facebook
Elephants

Hard Core petelice z Francie, kterou si Pro-Pain vezou jako parťáky na turné. Kapela si chce očíhnout všechna podia co se namanou a my víme, že v Budějcích je srdečně přijmete.


bz facebook
Ubergas

Übergas jsou fešáci z Německa, kteří doprovází Pro-Pain na turné. My jsme Krišpínovi, Majkovi a Šóršovi přišli na chuť okamžitě a věříme, že se trefí i do vašeho vkusu. Navíc budete mít šanci, prosvištět si nějaká slovíčka. Bude to Heiss!
bz facebook
Unaffected Evolution

Unaffected Evolution nejsou žádna parta salátů. Každý tón pečlivě šperkují tak dlouho, dokud nevznikne klenot, který ozáří metalový vesmír.


bz facebook
Pirates of the bubs

Když se místností začnou rozléhat řízný kytarový riffy a líbezný tóny houslí, dobře víš, co bude následovat. Tahle párty bude veliká, tak na nic nečekej a popadni nejbližší zrzavou krásku. Irská flétna bude hrát pořád dokola a ten, kdo nezvládne držet tempo s harmonikou, skončí pod stolem. Takový jsou Pirates of the Pubs.
Tak vítr do plachet!


bz facebook
Made By Zero

O klukách z Made By Zero se na sítích moc nedočtete. Mluví za ně metal a jejich živáky. Moc se těšíme, až vám na konci listopadu předvedou tu jejich sekanici na Dead Endu.

bz facebook
lex barker

Kytary, rap, elektronika, silné melodie a pevné rockové základy. MC Age, Rudolf, Zdeněk, Richard a Láďa to dělají mimořádně dobře a my se těšíme na mladou krev.


bz facebook
Final Flag

Čerstvá česko-americká kapela poskládaná ze členů Wermacht (US), Tortharry a Exorcizphobia. Šlape jim to skvěle a v Gerbeře to předvedou.


facebook
čardáš klaunů

Čardáš Klaunů, kluci z Jihlavy, kteří mají v hrdle něco, co musíte slyšet...bezpodmínečně! Přijedou zahrát na Acoustic Stage...potečou holčičí slzy, to jsme si jistý.
bz facebook